Komplexní péče o zuby

Volejte: +420 261 711 062, +420 731 164 208

Egon business centre, Kischova 5, Praha 4

Zubní implantáty

Náhrada ztraceného zubu či několika zubů umělým zubním kořenem – dentálním implantátem je metoda známá a prověřená několik desetiletí. Jedná se o ambulantní chirurgický výkon, který je srovnatelný s běžnou zubní extrakcí. Jako jedni z prvních jsme při zavádění zubních implantátů zavedli týmovou spolupráci. Úzká spolupráce chirurga-implantologa, zkušeného protetika a zubního technika, který se specializuje na implantologickou problematiku, v kombinaci s renomovanou implantologickou firmou je zárukou dlouhodobé úspěšnosti ošetření.

Máme více než dvacetileté praktické zkušenosti se zubními implantáty. Používáme švýcarský implantologický systém Straumann (www.straumann.cz, www.straumann.com). Tento systém patří mezi nejčastěji používané implantáty v Evropě a Severní Americe. Jedná se o titanové zubní implantáty ve tvaru šroubu, které plnohodnotně nahrazují ztracený zub nebo skupinu zubů.

Titanový materiál se pevně spojuje s kostí, je výtečně přijímán lidským organismem, nevyvolává alergie a nebyly u něho prokázány žádné toxické ani kancerogenní účinky. Jsme schopni nahradit jednotlivý zub, například horní řezák ztracený úrazem nebo vrozeně chybějící horní postranní řezáky, doplnit zkrácený zubní oblouk případně implantáty ošetřit bezzubou čelist (full bridge).