Komplexní péče o zuby

Volejte: +420 261 711 062, +420 731 164 208

Egon business centre, Kischova 5, Praha 4

V roce 2002 vznikla ze soukromé zubní ordinace MUDr. Eduarda Kuhna nová zubní ordinace Prodental jako výsledek dlouhodobé odborné strategie MUDr. Eduarda Kuhna a MUDr. Františka Urbana, CSc. Nově vzniklé pracoviště poskytuje pacientům moderní komplexní služby v oboru zubního lékařství na základě vysoké odborné kvalifikace a nadstandardního stávajícího technického vybavení.

Soukromá zubní ordinace MUDr. Eduarda Kuhna vznikla již v roce 1996 v Praze 4 – Krči. V roce 2011, již jako Prodental, se přesunula do nových moderních prostor v budově Egon Business Centra Praze 4, přímo u stanice metra C Pražského povstání. Tak jako nová budova, tak i naše pracoviště se může pochlubit nejmodernějším vybavením a nadstandardním profesním obsazením.

V pěti nových ordinacích pracují čtyři zkušení lékaři a dvě diplomované zubní hygienistky. Náš tým pokrývá celé spektrum stomatologických oborů.

Pracoviště má akreditaci pro pořádání lékařských kurzů a stáží v rámci postgraduálního vzdělávacího systému České stomatologické komory.

http://www.prodental.cz/wp-content/uploads/ordinace1b-300x168.jpghttp://www.prodental.cz/wp-content/uploads/ordinace1b-300x168.jpgOrdinace 1

Ordinace 1

V této ordinaci najdete MUDr. Eduarda Kuhna nebo MUDr. Františka Urbana.

http://www.prodental.cz/wp-content/uploads/ordinace2n1-300x168.jpgOrdinace 2

Ordinace 2

Ordinace MUDr. Olgy Zmátlové.    

http://www.prodental.cz/wp-content/uploads/ordinace31-300x168.jpgOrdinace 3

Ordinace 3

Ordinace ortodoncie. Zde ordinuje MUDr. Ladislav Kocman        

http://www.prodental.cz/wp-content/uploads/ordinaceH1bM.jpghttp://www.prodental.cz/wp-content/uploads/ordinaceH1bM.jpgOrdinace DH 2

Ordinace DH 2

V této ordinaci najdete dentální hygienistku Helenu Semelkovou.

http://www.prodental.cz/wp-content/uploads/ordinaceH22.jpghttp://www.prodental.cz/wp-content/uploads/ordinaceH22.jpghttp://www.prodental.cz/wp-content/uploads/ordinaceH22.jpghttp://www.prodental.cz/wp-content/uploads/ordinaceH22.jpgOrdinace DH 1

Ordinace DH 1

Najdete zde dentální hygienistku Petru Bechyňovou, která je součástí našeho týmu již více, než deset let.

Egon business centre

Klinika Prodental je umístěna v 7. patře administrativní budovy Egon Business centre v Kischově ulici v Praze 4, na Pankráci. Tato novostavba patří k nejekologičtějším budovám na současném trhu a pyšní se průkazem energetické náročnosti budovy „A“.