Komplexní péče o zuby

Volejte: +420 261 711 062, +420 731 164 208

Egon business centre, Kischova 5, Praha 4

MUDr. Olga Zmátlová

MUDr. Olga Zmátlová MUDr. Olga Zmátlová absolvovala na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové obor stomatologie. Zaměřuje se na záchovnou a estetickou stomatologii, mikroskopickou endodoncii a parodontologii.

Následně pracovala jako asistentka na Stomatologické klinice Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Po dobu 2 let se zde věnovala klinické péči o pacienty na chirurgickém oddělení a oddělení záchovné stomatologie a endodoncie. Podílela se na praktické výuce studentů stomatologie. Současně absolvovala odborné stáže v privátních stomatologických zařízeních.

V letech 2004 a 2005 dr. Zmátlová přednášela na odborných konferencích pořádaných stomatologickou klinikou v Hradci Králové. V roce 2005 absolvovala kurz estetické stomatologie vedený zahraničními lektory.

Od roku 2005 pracuje v soukromém stomatologickém zařízení ProDental. Svoji praxi dále zaměřuje na záchovnou stomatologii, estetické řešení defektů zubů, endodoncii a protetiku.

V rámci dalšího odborného růstu se účastní vzdělávacích akcí, odborných přednášek a praktických kurzů. Hovoří též anglicky.